1.i Konkurs Dziennikarski „Pozytywne Pióro 2014”
Nominowani:
1. Dominika Świątek za pracę pt. „Niezmiennie zaskakuje mnie młodzież”
2. Iwona Komorowska za pracę pt. „Z Radością w Sercu i z uporem Skorpiona topnieją stereotypy i ograniczenia…”
3. Karolina Waligura za pracę pt. „Litwo, Przygodo Moja! Roadtrip Lithuania 2014”
4. Marcelina Chuchro za pracę pt. „Dzień walki z głodem”
5. Paweł Jakub Sochacki za pracę pt. „Trampolina. Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie wrocławskiego Nadodrza”
6. Zbigniew Kucia za pracę pt. „Obrazy słowem malowane”

Wyróżnienie:
Iwona Komorowska za pracę pt. „Z Radością w Sercu i z uporem Skorpiona topnieją stereotypy i ograniczenia…”

I miejsce:
Zbigniew Kucia za pracę pt. „Obrazy słowem malowane”

2. Dolnośląski Konkurs na Wolontariacką Stronę Internetową „Wolontariat w Sieci”
Nominowani:
1. Monika Musiał za stronę zielonyparasol.pl.tl
2. Paweł Dietrich za stronę klub8.jcom.pl
3. Natalia Szczuka za stronę http://skwzsprusice.weebly.com/
4. Zespół Szkół Nr 3 we Wrocławiu za stronę http://zs3wolontariat.wix.com/wolontariat-zs3#!news-and-events/c1o4h
5. Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Wałbrzychu za stronę https://www.facebook.com/pg9wolontariat
6. Michał Trojanowski za stronę http://gajus2.wix.com/trendywolontariat

Wyróżnienie:
Michał Trojanowski za stronę http://gajus2.wix.com/trendywolontariat

I miejsce:
Zespół Szkół Nr 3 we Wrocławiu za stronę http://zs3wolontariat.wix.com/wolontariat-zs3#!news-and-events/c1o4h

3. Dolnośląski Konkurs Fotograficzny „Wolontariat w Obiektywie”
Nominowani:
1. Agnieszka Szatanek
2. Alan Miluliszyn
3. Aleksandra Matysek
4. Anna Ogiela
5. Damian Adasik
6. Dominika Głowinkowska
7. Dominika Otrębska
8. Gabriela Hajdasz
9. Grzegorz Poślednik
10. Jakub Lipski
11. Julia Firek
12. Julia Tarnowska
13. Kamil Dłutowski
14. Kamil Nowiński
15. Kamil Raczyński
16. Karina Dłutowska
17. Karolina Orda
18. Kinga Kowalczyk
19. Klaudia Cieślik
20. Konrad Stańczyk
21. Krzysztof Przybyłek
22. Magdalena Olczyk
23. Maja Wiemann
24. Mirela Borowiec
25. Monika Chrószczyk
26. Monika Taranda
27. Natalia Wakalska
28. Patryk Hofbauer
29. Paulina Krakowska
30. Sebastian Sypniewski
31. Tymoteusz Chlebny
32. Weronika Szabelkowska
33. Wiktoria Fikier
34. Wiktoria Poniewierska

Wyróżnienia:
Tymoteusz Chlebny za zdjęcia w Domu Pomocy Społecznej w Oławie,
Gabriela Hajdasz za zdjęcia z akcji wolontariackich Zespołu Szkół nr 3 we Wrocławiu,
Grzegorz Poślednik za zdjęcia pt. „Dawno, dawno temu…” i „Spieszmy się kochać”.

1 miejsce:
Karolina Orda za zdjęcia prezentujące pomoc starszej kobiecie ze wsi Osiek koło Oławy.

4. Dolnośląski Konkurs Literacki „Wolontariat Piórem”
Nominowani:
1. Alicja Lichorobiec
2. Angelika Ułasik
3. Anita Król
4. Dominika Bąk
5. Jakub Lipski
6. Joanna Gumulak
7. Katarzyna Ochman
8. Joann Mędrala-Grabiec
9. Klaudia Radomska
10. Maksymilian Następniak
11. Martyna Dzięsław
12. Natalia Guga
13. Sara Fajfrzyk
14. Weronika Błaszków
15. Wiktoria Jasińska

3 miejsce:
Natalia Guga za pracę pt. „Wisienka na torcie – kartki z pamiętnika wolontariuszki”,

2 miejsce:
Katarzyna Ochman za pracę pt. „Pozostaw swój ślad”,

1 miejsce:
Weronika Błaszków za pracę pt. „Szukając Aniołów”.

5. Dolnośląska Grupa Wolontariatu Pracowniczego Roku 2014
Nominowani:
1. Wolontariusze Credit Agricole Bank Polska
2. Credit Suisse (Poland) Sp. Z o.o. Citizenship Comittee
3. Wolontariusze UPS
4. Wolotariusze Volvo Polska

Wyróżnienie:
Credit Suisse (Poland) Sp. Z o.o. Citizenship Comittee za współpracę partnerską z organizacjami pozarządowymi podczas realizowanych działań oraz włączanie pracowników w proces decyzyjny dot. planowanych projektów wolontariackich.

1 miejsce:
Wolotariusze Volvo Polska za różnorodność prowadzonych działań i projektów wolontariackich oraz systematyczność realizowanych działań.

6. Dolnośląska Grupa Wolontariacka Roku 2014
Nominowani:
1. Partnerstwo lokalne na rzecz mieszkańców miasta i gminy Brzeg Dolny
2. Partnerstwo lokalne Aktywni razem z Czernicy
3. Wolontariusze Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie
4. Partnerstwo lokalne powiatu wrocławskiego
5. Szkolne koło Wolontariatu przy Zespole Szkół w Prusicach
6. Partnerstwo lokalne Sobótczańska Wspólnota z Sobótki
7. Centrum Wolontariatu przy Centrum Aktywności Lokalnej w Wałbrzychu
8. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu Zielony Parasol
9. Wolontariat Daj siebie innym przy Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu
10. Wolontariusze Brave Kids z Wałbrzycha
11. Wolontariat w szkole My dla świata przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
12. Wolontariat Źródełka
13. Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży LCK Hałastra
14. Partnerstwo lokalne z Międzyborza – Między borami jesteśmy partnerami”

Wyróżnienia:
Szkolne Koło Wolontariatu przy Zespole Szkół w Prusicach za wieloletnią działalność i zaangażowanie młodzieży w rozwój społeczności lokalnej,
„Wolontarianie” z Centrum Wolontariatu „Zielony Parasol” za zaangażowanie w działania wolontariackie na terenie Jelcza-Laskowic,
Wolontariat w Szkole – „My Dla Świata” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze za szerokie spektrum działań wolontariackich oraz systematyczność prowadzonych akcji,
Wolontariat „Daj Siebie Innym” przy Zespole Szkół Nr 3 we Wrocławiu za propagowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego,
Wolontariusze Brave Kids Wałbrzych za zaszczepienie mieszkańcom Wałbrzycha idei otwartości, tolerancji i szacunku dla wielokulturowości.

I miejsce:
Wolontariat „Źródełka” we Wrocławiu za włączanie dzieci i młodzieży w szeroką działalność wolontariacką na rzecz wspólnego dobra.

7. Dolnośląski Koordynator Wolontariatu Roku 2014
Nominowani:
1. Halina Miara
2. Iwona Biernat
3. Katarzyna Niemierowska
4. Lucyna Zalewska
5. Żaneta Szatkowska-Wolska

Wyróżnienie:
Halina Miara za włączanie seniorów w działania wolontariackie oraz propagowanie wśród seniorów mechanizmu 1%.

I miejsce:
Katarzyna Niemierowska za umiejętność zarządzania wolontariuszami pracującymi przy realizacji międzynarodowych działań międzykulturowych oraz propagowanie idei otwartości, tolerancji i szacunku wobec innych narodów i kultur.

8. Dolnośląski Wolontariusz Roku 2014
Nominowani:
1. Agata Łata
2. Agnieszka Gołębiewska
3. Angelika Nosal
4. Joanna Mackieło
5. Klaudia Cieślik
6. Konrad Postawa
7. Lesław Hardziej
8. Magdalena Mazurczak
9. Magdalena Sawicka
10. Maria Ignaszewska-Nicpoń
11. Monika Musiał
12. Monika Sofińska
13. Natalia Szczuka
14. Natalia Tomaszewska
15. Patrycja Anna Banach
16. Paulina Stykowska
17. Tomasz Andrzej Kuncik
18. Wiktor Kuzincow
19. Janusz Jędraszko
20. Wioletta Dobosz

Wyróżnienia:
Wiktor Kuzincow za szeroką działalność wolontariacką w tym na rzecz eliminacji wykluczenia cyfrowego wśród seniorów,
Monika Musiał za pełną pozytywnej energii pasję w niesieniu pomocy potrzebującym oraz umiejętność angażowania podopiecznych w działania wolontariackie,
Konrad Postawa za propagowanie nowych technologii wśród osób starszych oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

I miejsce:
Magdalena Sawicka za wprowadzenie w przestrzeń miejską Wałbrzycha wielokulturowości oraz propagowanie wśród mieszkańców idei tolerancji, otwartości i szacunku wobec innych narodowości i kultur.

Reklamy